PARS DEVELOP WORKS

طراحی و برنامه نویسی سایت راسخون

 
سایت جوان امروز با هدف ایجاد بستر مناسب برای نیازهای جوانان شروع به فعالیت کرده و با وجود اینکه هنوز نسخه نهایی سایت منتشر نشده ، با استقبال فراوانی مواجه شده است.
پرتال فرهنگی اجتماعی نور با ایده ی یک کلیک برای زندگی شروع به کار کرد و هم اکنون یکی از مفیدترین و سالم ترین پرتال های ایرانی به حساب می آید.

راسخون متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه کشور یکی از بزرگترین پرتال های ایرانی با وسعت خدمات فراوان و قابلیت های متنوع که توانسته حجم عظیم از کاربران جذب نماید.

در این سایت ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن به معرفی خدمات ، اخبار و اطلاعیه ها و ... در قالب در یک بستر مناسب پرداخته است.
وب سایت موسسه ی شعائر با امکانات خاص کاربری و مدیریتی پا به عرضه ی فعالیت های رسانه ای و اینترنتی نهاده است.
سایت رسمی مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ایران وابسته با سازمان اوقاف و امور خیریه با سه زبان و بستر مناسب جهت پیگیری های فعالیت های قرآنی کشور.
اطلاع رسانی ، آموزش ، مدیریت اطلاعات و گزارشات و همچنین ارتقای سطح دانش ناظرین و ذابحین ذبح شرعی از ویژگی های اصلی این سایت می باشد.
پرتال سلامت با ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط دوسویه ی پرسنل و مدیران این گروه ایجاد و امکان اطلاع رسانی و مشاوره ی آن لاین از ویژگی های اصلی این پایگاه می باشد.
پژوهانه متعلق به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اولین سایت اطلاع رسانی گرانت های پژوهشی در ایران می باشد.
بشارت در زمینه تولید محصولات دیجیتال و نرم افزارهای مالتی مدیا و موبایل مشغول است . این سایت علاوه بر معرفی این موسسه و محصولات آن بخش های متنوع دیگری نیز دارد.
وب سایت رسمی هنرمند ارجمند امیر مسعود امیری از شخصیت های فعال در عرصه ی موسیقی سنتی ایرانی با معرفی آثار ، فعالیت ها و ...
مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه ی علمیه ی اصفهان تولید کننده ی نرم افزارهای مالتی مدیا و ناشر کتاب در زمینه ی علوم اسلامی می باشد.